sp. z o. o.   

 

 

 

Firma OHM System sp. z o. o. powstała w czerwcu 2013 roku. Mimo, iż jesteśmy młodą firmą, tworzymy zgrany zespół inżynierów i specjalistów z olbrzymim doświadczeniem nabytym przez wiele lat pracy w innych firmach. W ramach swoich wieloletnich doświadczeń, realizujemy kompleksowe usługi w branży automatyki przemysłowej i elektryki w zakresie:

  • projektowania (części elektrycznej oraz AKPiA),
  • wykonawstwa, począwszy od prostych instalacji elektrycznych po zaawansowane systemy automatyki przemysłowej – poprzez zamówienia, prefabrykację szaf rozdzielczych i sterowniczych, przygotowanie obiektu od strony montażowej, realizacje prac obiektowych i podłączeń po pomiary elektryczne i nieelektryczne – AKPiA,
  • oprogramowania – systemów DCS, zaawansowanych i prostszych sterowników PLC i systemów SCADA wielu producentów,
  • rozruchu i nadzoru różnych instalacji technologicznych.

 

Mamy doświadczenie nie tylko w energetyce – zarówno w sektorze elektrycznym, jak też w ciepłownictwie, ale również w technologiach chemicznych i produkcyjnych.

 

DOŚWIADCZENIE

„Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom. Brecht"

Nie jesteśmy tylko zwykłą firmą inżynierską. Jesteśmy pasjonatami. Naszym celem nie jest powielanie schematów. Jest nim wiedza i rozwój, doskonalenie własnych umiejętności celem otwarcia zarówno sobie, jak też naszym klientom i współpracownikom drzwi do nowych możliwości – zarówno zarobkowych, jak też rozwojowych. Myślimy ekonomicznie. Po prostu - myślimy. Staramy się odpowiadać sobie nie tylko na pytanie „jak to zrobić?”. Szukamy odpowiedzi na pytanie „dlaczego?”. Nie szukamy jedynie rozwiązania. Szukamy przyczyny. Uczymy się cały czas – nie stoimy w miejscu.

 

Co dla nas oznacza pojęcie inżynier?

Podstawą sztuki inżynierskiej nie jest sama wiedza w danym wyspecyfikowanym i konkretnym zakresie. Sztuką inżynierską jest umiejętność łączenia wiedzy z różnych zakresów i branż w ten sposób, by tworzyły całość – ponieważ fizycznie, w przyrodzie i we wszechświecie – stanowią jedność. Umiejętność i chęć dążenia do osiągnięcia tej jedności jest podstawą sztuki inżynierskiej.

 

NASZE CELE

Chcemy wprowadzać własne innowacyjne rozwiązania, które będą stanowić integralną część naszych realizacji. Zarówno przy realizacji projektów klientom, jak również w realizacjach i projektach własnych. Skutkiem ubocznym pasji jest ciągłe dążenie do doskonałości. Pragniemy zaoferować naszym klientom pakiet rozwojowych możliwości, poprzez ciągłą współpracę i wsparcie techniczne, nieustanny kontakt i proces ulepszania wdrożonych rozwiązań z dopasowaniem do potrzeb klienta – zarówno technicznych, jak i ekonomicznych. Myślimy kompleksowo. Nie zamykamy się w kręgu naszych możliwości, staramy się widzieć każdy projekt przez pryzmat celu, jaki ma osiągnąć Klient. Staramy się być spoiwem wiedzy z różnych dziedzin. Bowiem bez pozostałych elementów układanki nie da się osiągnąć zamierzonego efektu. Rozumiemy, jak ważna jest technologia, prawa fizyki, energia, mechanika..  I jak ważny w tym wszystkim jest człowiek.

Naszym głównym celem jest zatem zrozumienie potrzeb klienta i pomoc w osiągnięciu zamierzonego efektu.

Naszym celem jest…

SUKCES.

Broszura informacyjna o firmie: O firmie OHM System   

Information brochure about the company: Company OHM System

Информационная брошюра о компаниифирма OHM System

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!

 

NASI PARTNERZY